Topa Dekorativ Te Kuq Me Shirit Dhe Rruaza Gold 8cm

839 Lekë

Topa Dekorativ Te Kuq Me Shirit Dhe Rruaza Gold 8cm-1120723-J

PERSHKRIMI:

Stolitë e pemës së Krishtlindjes, topa të kuq me vija horizontale,me zinxhir gold, në pako.
Kombinoni ngjyra, modele dhe madhësi të ndryshme për një dekorim të veçantë të Krishtlindjeve të pemës tuaj. Bota e mrekullueshme e Krishtlindjeve po vjen në jetë!
Ngjyra: E kuqe
Materiali i produktit: Plastike
Cope: 6 cope

SHOPPING CART

close