Top Dekorativ Transparent Me Floe Bore 8cm

209 Lekë

Top Dekorativ Transparent Me Floe Bore 8cm-1169258-J

PERSHKRIMI:

Stoli i pemës së Krishtlindjes top i tejdukshëm, i zbukuruar brenda me dëborë, fjongo të mbuluar dhe manaferra.
Kombinoni ngjyra, modele dhe madhësi të ndryshme për një dekorim të veçantë të Krishtlindjeve të pemës tuaj. Bota Magjike e Krishtlindjeve po vjen në jetë!
Ngjyra: Transparente
Materiali i produktit: Plastike

SHOPPING CART

close