Top Dekorativ Transparent Me Fije Gold Brenda 8cm

209 Lekë

Top Dekorativ Transparent Me Fije Gold Brenda 8cm-1169239-J

PERSHKRIMI:

Stoli i pemës së Krishtlindjes top transparent, i zbukuruar brenda me xhingël ari.
Kombinoni ngjyra, modele dhe madhësi të ndryshme për një dekorim të veçantë të Krishtlindjeve të pemës tuaj. Bota Magjike e Krishtlindjeve po vjen në jetë!
Ngjyra: GOLD transparent
Materiali i produktit: Plastike

SHOPPING CART

close