Tharëse flokësh REMINGTON D5000, 1800W 80721

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

3,990 Lekë

Tharëse flokësh REMINGTON D5000, 1800W 80721

PERSHKRIMI:

Kjo tharëse është perfekte për të krijuar stilime super të këndshme. Me një fuqi 1800W dhe me grilën qeramike të jonizuar, kjo tharëse do t’u japë një pamje shumë të bukur flokëve tuaj çdo ditë me stilimet që ju dëshironi. Dhe tani ju mund të jeni të mirë dhe me mjedisin ashtu sikundër dhe me flokët tuaj. Duke shtypur butonin Eco ju mund të kurseni energji në momentin që thani flokët. E qetë gjatë punës, kjo tharëse do ju japë një rezultat perfekt me flokë të butë dhe që shkëlqejnë.

  • Tipi : Tharese flokesh
  • Tensioni : 220-240V
  • Fuqia : 1800W
Tharese flokesh 9

SHOPPING CART

close