Tharese Flokesh Philips BHD002/00 TH0558-N

Philips

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

3,626 Lekë

Tharese Flokesh Philips BHD002/00 TH0558-N

PERSHKRIMI:

Perqendrues ajri: PO
Difuzor: JO
Funksion ionik: JO
Nivelet e temperatures dhe shpejtesise: 3
Buton per ajer te ftohte:
Ean Code: 884800200300
MARKA: PHILIPS
FUQIA: 1600 W
GARANCIA NORMALE: 24
SKU: 85475287 Category: Tags: ,
Marka

Philips

SHOPPING CART

close