fbpx
,

Televizor LED, LG, 32″, Full HD, Smart Web OS 4.5, 1000 PMI, Dynamic Contrast, 2 x 10 W (VirtualSurround), 2xUSB, 3xHDMI, 73.6×46.4×18 cm 810299

LG

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

37,990 Lekë

Televizor LED, LG, 32″, Full HD, Smart Web OS 4.5, 1000 PMI, Dynamic Contrast, 2 x 10 W (VirtualSurround), 2xUSB, 3xHDMI, 73.6×46.4×18 cm 810299

PERSHKRIMI:

LG 32LM6300PLA është një televizor Smart me ekran LED dhe rezolucion Full HD në 1920 x 1080, Procesor video Quad Core Processor, CI + Digital TV Marrës, Mono / Stereo, Dolby Digital Decoder, DTS Decoding, 2.0 ch Speaker System, Down Speaker Direction Qitje, fuqi audio 10W (5W për kanal), Bluetooth, dalje simultan audio, ARC, webOS 4,5, Wi-Fi, përmbajtje të ndryshme për televizorë inteligjentë si Netflix dhe RaiPlay, media të ndryshme për ndarjen, 360 VR, renditja e kanalit tokësor / satelitor dixhital. Dëgjoni tingull të pasur, shumëdimensional me altoparlantët e integruar në TV dhe përmirësoni përvojën tuaj të shikimit me tingullin që vjen nga të gjitha drejtimet. Ju mund të shijoni filmat tuaj të preferuar Netflix, video në Youtube dhe shumë më tepër me Smart TV LG webOS. Dizajni i ri dhe funksionet e ndryshme janë edhe më të thjeshtë dhe më të mençur. Korniza e hollë dhe përfundimet elegante përshtaten në mënyrë të përsosur me dekorin tuaj. Jepni një nuancë elegance shtëpisë tuaj.

 • Përmasat e ekranit : 32″
 • Smart TV : Po
 • Rezolucioni : Full HD
 • Frekuenca : 1000 PMI
 • Marrësi digjital : DVB-T2/C
 • Portë USB : 2
 • HDMI : 3
 • Ci card(modul) : N/A
SKU: 57423147 Categories: , Tags: , , , , , ,

SHOPPING CART

close