fbpx
,

Televizor LED, Hyundai, 32 “, HD (1366×768), Smart Android, 7.1 (Nougat), DVB-T2, 100 Hz, 1 GB RAM, 8 GB ROM, Core 2 Duo, Wi-Fi, LAN, 2xHDMI, 1xUSB, SCART, VGA 810008

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

19,500 Lekë

Televizor LED, Hyundai, 32 “, HD (1366×768), Smart Android, 7.1 (Nougat), DVB-T2, 100 Hz, 1 GB RAM, 8 GB ROM, Core 2 Duo, Wi-Fi, LAN, 2xHDMI, 1xUSB, SCART, VGA 810008

PERSHKRIMI:

Televizori Hyundai LED 32″ , është një Televizor, i cili ju mundëson një pamje mjaft të qartë në ekran falë rezolucjonit HD dhe frekuences se tij. Nuk ju dëmton sytë, mund ta përdorni si televizor, si radio apo të shihni filma të regjistruar në USB.

 • Përmasat e ekranit : 32″
 • Smart TV : Android, 7.1 (Nougat)
 • Rezolucioni : HD (1366×768)
 • Frekuenca : 100 Hz
 • Marrësi digjital : DVB-T2
 • Portë USB : 1
 • HDMI : 2
 • Ci card(modul) : N/A
SKU: 51235298 Categories: , Tags: , , , , , ,

SHOPPING CART

close