fbpx
,

Televizor LED, Fuego, 4k Ultra HD, 58″, Smart Android, DVB-C / T2 / S2, CI+, HDMI, USB, 2 x 10 W 810270

Fuego

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

59,990 Lekë

Televizor LED, Fuego, 4k Ultra HD, 58″, Smart Android, DVB-C / T2 / S2, CI+, HDMI, USB, 2 x 10 W 810270

PERSHKRIMI:

Televizori Fuego LED 58″ , është një Televizor, i cili ju mundëson një pamje mjaft të qartë në ekran falë rezolucjonit 4k Ultra HD dhe frekuences se tij. Nuk ju dëmton sytë, mund ta përdorni si televizor, si radio apo të shihni filma të regjistruar në USB.

 • Përmasat e ekranit : 58″
 • Smart TV : Smart Android
 • Rezolucioni : 4k Ultra HD
 • Frekuenca : N/A
 • Marrësi digjital : DVB-T2 / C / S2
 • Portë USB : Po
 • HDMI : Po
 • Ci card(modul) : Po
SKU: 77183599 Categories: , Tags: , , , , , ,

SHOPPING CART

close