fbpx
,

Televizor, Elektra, LED, 43″, Full HD, DVB-T2 / C, 2xHDMI , 2xUSB,VGA, AV INx1 810107

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

25,990 Lekë

Televizor, Elektra, LED, 43″, Full HD, DVB-T2 / C, 2xHDMI , 2xUSB,VGA, AV INx1 810107

PERSHKRIMI:

Televizori Elektra LED 43″ , është një Televizor, i cili ju mundëson një pamje mjaft të qartë në ekran falë rezolucjonit Full HD dhe frekuences se tij. Nuk ju dëmton sytë, mund ta përdorni si televizor, si radio apo të shihni filma të regjistruar në USB.

 • Përmasat e ekranit : 43″
 • Smart TV : Jo
 • Rezolucioni : Full HD 1920×1080
 • Frekuenca : N/A
 • Marrësi digjital : DVB-T2/C
 • Portë USB : Po
 • HDMI : Po
 • Ci card(modul) : Po
SKU: 58959885 Categories: , Tags: , , , , , ,

SHOPPING CART

close