Tavoline ping pongu, Aviso, 274 x 152.5 x H 76 cm

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

Krahasoni
Availability:

Out of stock

47,460 Lekë

Out of stock

Tavoline ping pongu, Aviso, 274 x 152.5 x H 76 cm 53894-M

PERSHKRIMI:

Tavolina e Ping pongut është ideale për lojë rekreative! Tavolina e Ping pongut ofron një sipërfaqe dhe strukture të cilësisë së lartë me një çmim shumë të volitshem. Tavolina është e ndertuar në 2-pjesë. Ajo është e lehtë për tu ngritur dhe levizur pa mjete shtesë. 2 -Pjeset e tavolinave gjithashtu mund të përdoren dhe veçmas duke bërë dy tavolina të mëdha për shumë qëllime. Kjo Tavoline e qëndrueshme pingpongu është e rrethuar nga një platformë çeliku të qendrueshme, mbështetëse dhe këmbë e çeliku.

  • Gjerësia : 152.2 cm
  • Gjatësia : 274 cm
  • Lartësia : 76 cm
  • Materiali i strukturës : Metalike
  • Materiali i tavolinës : MDF
SKU: 96552224 Category: Tags: , , , , ,

SHOPPING CART

close