fbpx

Tavolinë mesi, strukturë metalike dhe syprinë xhami, transparente, 56x54xH45 cm 210739

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

2,850 Lekë

Tavolinë mesi, strukturë metalike dhe syprinë xhami, transparente, 56x54xH45 cm 210739

PERSHKRIMI:

Kjo tavolinë është një mënyrë elegante për të rinovuar dhomën tuaj të ngrënies me një vështrim të përjetshëm dhe bashkëkohor. Një tavolinë e thjeshtë me një model mahnitës i pa krahasueshem. Bëni ambjentin e bukur dhe të përsosur me koleksionin e tavolinave dhe çdo gjë tjeter për ambjentet tuaja vetëm në PINOKU.AL

 • Materiali i strukturës : Metalike
 • Materiali i tavolinës : Xham 5mm
 • Ngjyra : Transparente
 • Mënyra e zgjerimit : n/a
 • Nevojitet montim : Po
 • Gjerësia : 56 cm
 • Thellësia : 54 cm
 • Lartësia : 45 cm

SKU: 94454957 Category: Tags: , ,

SHOPPING CART

close