Tavolinë, Davina, alumin-druri, kafe, 100x240xH75 775418

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

67,186 Lekë

Tavolinë, Davina, alumin-druri, kafe, 100x240xH75 775418

PERSHKRIMI:

Seti i bardhë prej alumini vjen me një stil modern të thjeshtë.

Konstruksioni i gjithi prej alumini e bën këtë set shumë të lehtë si dhe shumë rezistent.

Falë vetive antikorrozion të aluminit ky set nuk gërryhet nga agjentët atmosferik.

Duhet treguar kujdes me bojën. lahet lehtësisht. I sugjeruar edhe për shtëpitë në bregdet.

Nuk duhet të lihet në shi për një kohë të gjatë.

 • Materiali : dru irocco
 • Materiali i strukturës : alumin
 • Ngjyra : antracit/kafe
 • E zgjerueshme : jo
 • Nevojitet montim : jo
 • Gjerësia : 100 cm
 • Gjatësia : 240 cm
 • Lartësia : 75 cm

 

SKU: 89113479 Category: Tags: ,

SHOPPING CART

close