Tavoline Bukurie Princess P-B

6,300 Lekë

Tavoline Bukurie Princess P-B

PERSHKRIMI :

Tavoline Bukur Princess eshte 78cm me 17 aksesore te perfshire.

Te voglat e juaja do harxhojne kohe per tu bere gati me miqte e tyre dhe per tu dukur si princesha te verteta.

SKU: 99982644 Category: Tags: ,

SHOPPING CART

close