Tave pjekje per pule dhe krahe pule fi 33 cm Delicia

Tescoma

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

7,000 Lekë

Tave pjekje per pule dhe krahe pule fi 33 cm DeliciaTave pjekje per pule dhe krahe pule fi 33 cm Delicia1 Tave pjekje per pule dhe krahe pule fi 33 cm Delicia2 Tave pjekje per pule dhe krahe pule fi 33 cm Delicia

Kategori: Etiketa: , , ,

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Tave pjekje per pule dhe krahe pule fi 33 cm Delicia”

There are no reviews yet.

SHOPPING CART

close