fbpx

Suport plazme Draco 24-32”, me krahe, rrotullohet ne 4 pozicione, ngjyre ( Gri dhe e Zeze ) 33623

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

5,900 Lekë

Suport plazme Draco 24-32”, me krahe, rrotullohet ne 4 pozicione, ngjyre ( Gri dhe e Zeze ) 33623

PERSHKRIMI:

Suporti I plazmave Draco ofron garancine totale per nje fiksim te shkelqyer te TV tuaj. I sigurt, me baze hekuri dhe lyerje te forte, ky suport garanton stabilitetin dhe balancen perfekte te nje TV plazma os LCD ne mur

  • Ngjyra : gri
  • Gjatesia minimale (mm) : 342
  • Gjatësia maksimale e hapjes (cm) : 250
  • Niveli shkelqimit : I lyer
  • Certifikata : CE/ISO
SKU: 73479442 Category: Tags: , ,

SHOPPING CART

close