fbpx

SUPLEMENT OMEGA 3 QNT (AMERICAN)

1,500 Lekë

SUPLEMENT OMEGA 3 QNT (AMERICAN)

SASIA: GELCAPS

Omega 3 eshte nje nga acidet yndyrore me esenciale  te cilet jane thelbesore per organizmin, dhe te cilet trupi eshte I paafte per ti prodhuar.

I perbere nga 30 % EPA dhe 9 % DHA ndihmon ne mirembajtjen dhe funksionimin normal te zemres dhe te trurit.

Perdorimi

Merni 5 kapsula ne dite

 

SKU: 69397619 Category: Tags: , , , ,

SHOPPING CART

close