Stol, thurje natyrale, bezhë, Dia. 34 x 40 cm 779857

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

58,800 Lekë

Stol, thurje natyrale, bezhë, Dia. 34 x 40 cm 779857

PERSHKRIMI:

Stol me formë të veçantë. Shumë i rehatshëm si dhe shërben si një dekor për interiorin tuaj.

Thurje natyrale e bën të lehtë në peshë dhe rezistent.

  • Materiali : Thurje natyrale
  • Ngjyra : Bezhë
  • Përmasat : Dia. 34 x 40 cm

 

SKU: 61512439 Category: Tags: ,

SHOPPING CART

close