fbpx

Sobë me dru, “OGANJ LM”, 490x460x930 mm 69152

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

22,900 Lekë

Sobë me dru, “OGANJ LM”, 490x460x930 mm 69152

PERSHKRIMI:

Sobë druri “OGANJ LM” është e dizenjuar në mënyrë të tillë që të çliroje nxehtesi maksimale, ajo mundëson djegie efikase te drurit dhe mundesine e rregullimit te sasise se ajrit qe kërkohet për procesin e djegies. Soba përbëhet nga pjesë prej çeliku, me dyer dhe strukture prej çeliku. Pjesa e vatres se zjarrit eshte e veshur me tulla schamotte, e cila siguron akumulimin afatgjatë të nxehtësisë. Soba eshte e lyer me bojë të veçantë rezistente ndaj nxehtësisë. Soba eshte e dizenjuara per ambjente te ndryshme si: dhoma ndenjeje , zyra, restorante, shkolla, garazhe, etj. Keshilla: Xhami nuk duhet të pastrohet me leckë të lagur dhe as të spërkatet me ujë kur është i nxehtë, përndryshe, qelqi mund të plasaritet, objekte shumë të ftohta nuk duhet të vendosen mbi sobe kur është e nxehtë, përndryshe suprina mund të plasaritet, mos përdorni alkool, benzinë ose ndonjë lëndë djegëse tjetër të lëngët per ndezjen e sobes. Disa pjesë të sobës mund të arrijnë temperatura shumë të larta gjatë përdorimit, prandaj kërkohet një masë paraprake e përshtatshme qe te mos lejoni që fëmijët të luajnë pranë sobës.

 • Marka : Blist
 • Ngjyra : E zeze
 • Materiali i kornizës : Celik
 • Materiali i dhomës së djegies : Celik Tulla schamotte
 • Mbajtese frontale për dru : Po
 • Gjerësia : 49 cm
 • Lartësia : 93 cm
 • Thellësia : 46 cm
 • Pesha : 58 Kg
 • Diametri i tubit : 120 mm
 • Sipërfaqe qe mbulon : 100 m2
SKU: 74685949 Category: Tags: , ,

SHOPPING CART

close