Skrab Kembesh Me Xhenxhefil Dhe Bergamot

1,316 Lekë

Skrab Kembesh Me Xhenxhefil Dhe Bergamot G-C

PËRSHKRIMI

Skrab për këmbët me gur shtufi – siguron pastrim të thellë të këmbëve, rinovon shpejt dhe në mënyrë efektive lëkurën.

Vaji i bergamotit dhe ekstrakti i xhenxhefilit ndihmojnë në normalizimin e sekretimit të gjëndrave të djersës, lehtësojnë lodhjen dhe freskojnë lëkurën.

SASIA: 110ML

APLIKIMI

Mënyra e përdorimit: Aplikoni një sasi të vogël të skrabit në lëkurën e këmbëve tuaja, masazhoni përreth 5 minuta dhe pastaj shpëlajeni me ujë të ngrohtë.

Produkti nuk përmban “PARABENE, SILIKONE, MINERAL OIL, EDTA, MIT”.

PËRBËRSIT

Aqua, Zingiber officinale (Ginger) Fruit Extract (Ginger Extract), Sodium Cocoyl Isethionate, Cocamidopropyl Betaine (from Coconut Oil), Pumice (Pumice), Tilia (Linden) Leaf Extract (Linden Extract), Betaine (from Sugar Beet), Vegetable Glycerin (Vegetable), Salvia Hispanica (Chia) Seed Powder (Chia Seeds), Citrus Aurantium Bergamia (Bergamot) Essential Oil (Bergamot Essential Oil), Perfume, Benzyl Alcohol, Ethylhexylglycerin, Acrylates / C10-30 Alkyl Acrylate Acrylate Crosspolymer , CI 19140, CI 42090

SKU: 51493882 Category: Tags: , ,

SHOPPING CART

close