fbpx

Shtrydhëse frutash IMETEC 7764 47493

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

9,590 Lekë

Shtrydhëse frutash IMETEC 7764 47493

PERSHKRIMI:

Shtrydhësja e frutave ju mundëson çdo çast një gotë lëng të freskët. Lehtësisht e pastrueshme dhe me një konsum minimal energjie.

 • Tensioni : 220-240V
 • Fuqia : 400W
 • Gjatesia e kabllit : Gjatesia e kabllit(m) 1
 • Kapaciteti (L) : Kapaciteti cont te frutave 1 l,kontenieri lengut 0.55 L
 • Marka : Imetec
 • Ngjyra : Bardhe Viole
 • Sasia e paketimit : 1

SHOPPING CART

close