Shampo-Scrub Per Floket Dhe Lekuren E Kokes Me Marula Organike

Krahasoni

2,590 Lekë

Shampo-Scrub Per Floket Dhe Lekuren E Kokes Me Marula Organike G-C

PËRSHKRIMI

Shampo-scrub me Marula Organike nga ECOLATIER, falë përbërësve aktivë natyralë në përbërjen e saj, e bën procedurën për pastrimin e kokës dhe flokëve të butë dhe të këndshme.

Mikro-grimcat speciale të shampo-skrabit sigurojnë masazh dhe pastrim të thellë të lëkurës nga yndyra e tepërt dhe produktet e stilimit, aktivizojnë qarkullimin e gjakut dhe frymëmarrjen qelizore të lëkurës.

Përbërësit Organikë: Vaji organik i marulas ka një efekt të dobishëm në flokë, veçanërisht për flokët e thatë dhe të dëmtuar, i ushqen dhe i zbut ato.

Rikthen vitalitetin, shkëlqimin dhe butësinë e flokëve.

Përmbajtja e lartë e acideve yndyrore dhe elementëve ushqyese siguron një nivel të thellë të hidratimit të lëkurës.

Gjalpi i Sheas ushqen lëkurën, rinovon në mënyrë aktive dhe rrit elasticitetin e saj.

Ekstrakti i kallamit të sheqerit furnizon flokët me lagështi dhe lehtëson krehjen.

Produkti përmban 100% përbërës me origjinë bimore, nuk përmban “PARABENE, SILIKONE, MINERAL OIL, EDTA, MIT”.

SASIA: 300g

APLIKIMI

Mënyra e përdorimit: Aplikoni një sasi të vogël shampo-scrub në flokë të lagur duke e masazhuar përreth 5-10 minuta dhe shpëlajeni me ujë të bollshëm, përsëriteni nëse është e nevojshme.

Për përdorim të jashtëm.

PËRBËRSIT

Maris Sal (Sea Salt), Vegetable Glycerin (Vegetable Source), Cocamidopropyl Betaine, Cetearyl Alcohol, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter (Shea Butter), Xanthan Gum, Organic Sclerocarya Birrea (Marula) Seed Oil (Organic Marula Oil), Parfum, Aqua, Citrus Limon (Lemon) Peel Extract (Lemon Peel Extract), Saccharum Officinarum (Sugar Cane) Extract (Sugar Cane Extract), Lactic Acid, Malic Acid, Citric Acid, Limonene, Linalool

SHOPPING CART

close