Shampo Per Floke Super Te Dendura Dhe Rritjen E Tyre Me Ullinj Dhe Trumze

2,240 Lekë

Shampo Per Floke Super Te Dendura Dhe Rritjen E Tyre Me Ullinj Dhe Trumze G-C

PËRSHKRIMI

1. Pastron butësisht flokët
2. Ofron volum dhe shkëlqim të mahnitshëm
3. Stimulon rritjen e flokëve

Produkti përmban 100% përbërës me origjinë bimore.

SASIA: 370ML

APLIKIMI

Mënyra e përdorimit: Aplikoni një sasi të vogël të shampos në flokë, masazhojeni përreth 5 minuta dhe shpëlajeni me ujë të bollshëm, përsërisni nëse është e nevojshme.

Për përdorim të jashtëm.

Produkti nuk përmban “PARABENE, SILIKONE, MINERAL OIL, EDTA, MIT”.

PËRBËRSIT

Aqua with infusion of: Olea Europaea  (Olive) Leaf Extract, Thymus Vulgaris Flower/Leaf Extract, Sodium Coco Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Lauryl Glucoside, Sodium Cocoamphoacetate, Hydroxypropyl Guar, Hydroxypropyl Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Vegetable Glycerin, Hydrolyzed Keratin, Organic Olea Europaea (Olive) Fruit Oil, Turmeric Longa (Turmeric) Root Extract, Acacia Senegal Gum, Maltodextrin, Sodium Chloride, Parfum, Benzyl Alcohol, Benzoic Acid, Dehydroacetic Acid, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Sorbic Acid, Citric Acid, Linalool

SHOPPING CART

close