Shampo Organike Ushqyese Dhe Forcuese Me Avokado

Krahasoni

2,212 Lekë

Shampo Organike Ushqyese Dhe Forcuese Me Avokado G-C

PËRSHKRIMI

Shampo organike me Avokado nga ECOLATIER e cila pastron butësisht flokët pa dëmtuar barrierën mbrojtëse natyrore të kokës dhe flokëve.

Përbërësit organikë: Vaji organik i avokados është i pasur me acide yndyrore, vitamina dhe minerale, rikthen funksionet e barrierës epidermale dhe imunitetin e lëkurës, ushqen dhe zbut thellë.

Vaji i Avokados ka një fuqi të lartë depërtuese kombinimi i ekuilibruar i vitaminave B, D, E, F në përbërje ka një efekt të dobishëm në lëkurë dhe flokë gjithashtu mbron nga efektet negative të rrezeve ultravjollcë.

Përbërësit aktivë: Ekstrakti i mentes ka një efekt anti-inflamator, tonifikon lëkurën e kokës, forcon flokët, jep një ndjenjë rehatie dhe freskie.

Produkti përmban 100% përbërës me origjinë bimore.

SASIA: 250ML

APLIKIMI

Mënyra e përdorimit: Aplikoni një sasi të vogël të shampos në flokë, masazhojeni përreth 5 minuta dhe shpëlajeni me ujë të bollshëm, përsërisni nëse është e nevojshme.

Për përdorim të jashtëm.

Produkti nuk përmban “PARABENE, SILIKONE, MINERAL OIL, EDTA, MIT”.

PËRBËRSIT

Aqua with infusion of: Organic Persea Gratissima (Avocado) Fruit Extract (Organic Avocado Extract), Mentha Piperita (Peppermint) Extract (Peppermint Extract), Sodium Coco-Sulfate, Vegetable Glycerin (Vegetable), Cocamidopropyl Betaine, Lauryl Glucoside, Sodium Cocoamphoacetate, Betaine natural extract (Sugar Beet Extract), Sodium Chloride, Hydrolyzed Rice Protein (Rice Proteins), Organic Persea Gratissima (Avocado) Oil (Organic Avocado Oil), Hydroxypropyl Guar, Hydroxypropyl Guar Hydroxypropyltrimonium, Chloridehydroid, Parfidrohydroxypropyl , Benzyl Alcohol, Citric Acid, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Limonene

SHOPPING CART

close