Seti,Kostum Nike Mikrofiber dhe Jelek Nike per Djem

Krahasoni

6,800 Lekë

Seti,Kostum Nike Mikrofiber dhe Jelek Nike per Djem-EN

PERSHKRIMI:

Kostumi nike per djem.

Material mikrofiber i plote.

Masat  S M L Xl Xxl.

Ngjyre e zeze.

Jelek nike per djem .

Ngjyre e kombinuar zeze dhe blu.

Material xhup me zhinxhir dhe xhepa.

 

SHOPPING CART

close