Set Xhins Per Femije

Krahasoni
Availability:

Out of stock

3,200 Lekë

Out of stock

Set Xhins Per Femije-KZ

PERSHKRIMI:

Set per femije .

Xhakete dhe pantallona xhins.

Bluza material pambuk.

Per moshen 4-10 vjec.

SKU: 25936114 Category: Tags: , ,

SHOPPING CART

close