Set Ore + Portofol Me Ngjyra Te Ndryshme

(2 customer reviews)

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

2,100 Lekë

Set Ore + Portofol Me Ngjyra Te Ndryshme

PERSHKRIMI

Set ore dhe portofol.

Vjen ne 4 ngjyra te ndryshme, e kuqe, roze, e zeze dhe blu.

Portofoli ka dizenjo te kulles Eiffel dhe te shkruar siper Paris.

Ora eshte mjaft fine me rrip jo shume te trashe.

Nje dhurate shume e bukur per personat tuaj me te dashur

SKU: 52634249 Category: Tags: , ,

Based on 2 reviews

4.5 overall
1
1
0
0
0

Add a review

 1. Sara (verified owner)

  The product is firmly packed

  Sara

 2. Magdalena (verified owner)

  Very fast delivery

  Magdalena

SHOPPING CART

close