Set kuzhine me 19 cope me material druri dhe silikon

Krahasoni

2,800 Lekë

Set kuzhine me 19 cope me material druri dhe silikon

 

Enë kuzhine stil nordik, 19 komplete, thikë kuzhine + enë kuzhine një komplet
Materiali silikoni dhe i shëndetshëm, rezistencë ndaj temperaturës së lartë dhe nxehtësisë,

 

SKU: 67967598 Category:

SHOPPING CART

close