Set Carter’s baby me 3 pjesë – Streçe, bodysuit dhe Triko me kapuç

(2 customer reviews)

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

2,800 Lekë

Set Carter’s baby me 3 pjesë – Streçe, bodysuit dhe Triko me kapuç

SKU: 46249586 Category: Tags: , , , ,

Based on 2 reviews

5.0 overall
2
0
0
0
0

Add a review

 1. Erjeta (verified owner)

  Very fast delivery

  Erjeta

 2. Abelona (verified owner)

  Super

  Abelona

SHOPPING CART

close