fbpx

Sergjenë muri, LINE, melaminë, arrë, 120x25xH22 cm 26812

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

3,290 Lekë

Sergjenë muri, LINE, melaminë, arrë, 120x25xH22 cm 26812

PERSHKRIMI:

Sergjenët e murit të punuar bukur LINE shtojnë një element freskues në shtëpi. Ata sjellin nuanca në dekorin e shtëpisë tuaj, dhe krijojnë një njësi magazinimi shumfunksionale për gjithçka rreth shtëpisë tuaj. Këto pjesë elegante dekori mund të përdoret për qëllime të ndryshme. Ajo është ideale për të ekspozuar libra, CD, foto dhe shumë më shumë.

 • Materiali : Melaminë
 • Ngjyra : Arrë
 • Numri i sirtarëve : 0
 • Numri i kanatave : 0
 • Numri i sergjenëve : 1
 • Sergjenët e lëvizshëm : Jo
 • Nevojitet montim : Po
 • Gjerësia : 120 cm
 • Thellësia : 25 cm
 • Lartësia : 22 cm
SKU: 45783216 Category: Tags: ,

SHOPPING CART

close