Sapun Per Vetullat

Krahasoni

280 Lekë

Sapun Per Vetullat

PERSHKRIMI :

Për të arritur vetulla të plota dhe në dukje shumë natyrale ju mjafton një furcë vetullash dhe sapuni jone

1) Si fillim lageni pak furçën e vetullave dhe krijoni shkumë duke e fërkuar me sapunin derisa të arrini një miksim në formë paste.

2) Pastaj vendoseni këtë në vetullat tuaja duke i krehur nga poshtë lart.

SKU: 19787585 Category: Tag:

SHOPPING CART

close