Rrjetë për tavolinë pingpongu, 180 cm 53266

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

1,386 Lekë

Rrjetë për tavolinë pingpongu, 180 cm 53266

PERSHKRIMI:

Kjo rrjetë pinpongu është një ndarëse fushe e ndërtuar prej najloni te gershetuar që është i fortë dhe rezistent ndaj goditjeve. Rjeta me kualitet dhe rezistencë të lartë është ajo që ju duhet për të bërë lojen tuaj me interesante apo per ti lene pershtypje ekipit tuaj me zgjedhjet tuaja të zgjuar.

  • Gjatësia : 180 cm
SKU: 18326288 Category: Tags: , , ,

SHOPPING CART

close