fbpx

Raft librash, melaminë, lisi/e bardhë, 121.5×127.5xH127.5 cm 26915

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

9,990 Lekë

Raft librash, melaminë, lisi/e bardhë, 121.5×127.5xH127.5 cm 26915

PERSHKRIMI:

Rafti i librave SMART FURNITURE në ngjyrë lisi dhe të bardhë, me 9- sergjenë është ideal për dosjet, librat, CD apo sendet e ndryshme dekorative. Funksional dhe tërheqës me stilin dhe hijeshinë bashkëkohore, ky raft librash është i sigurt që përmirëson pamjen e çdo dhome në shtëpinë tuaj.

 • Materiali : Melaminë
 • Ngjyra : Lisi/e bardhë
 • Numri i sirtarëve : 0
 • Numri i kanatave : 0
 • Numri i sergjenëve : 9
 • Sergjenët e lëvizshëm : Jo
 • Nevojitet montim : Po
 • Gjerësia : 121.5 cm
 • Thellësia : 127.5 cm
 • Lartësia : 127.5 cm
SKU: 23455427 Category: Tags: ,

SHOPPING CART

close