Projektor LED LumiHD Mini

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

29,990 Lekë

Me një rezolucion të vërtetë 1920X1080 HD dhe një dalje 20-60 inç, nuk do të dëshironi kurrë të dilni më nga dhoma juaj e ndenjes.

Teknologjia LightEngine e LumiHD sjell një performancë që ju tërheq mendjen që mund të prisni nga një TV LED i nivelit të lartë. Me 600 lumen marramendës ju do të shijoni ngjyra të pasura, të sakta, të zeza të thella dhe të bardha të ndritshme, madje edhe në dhoma që nuk janë plotësisht të errëta.

Ndryshe nga projektorët me jetëgjatësi të ulët, LumiHD përdor teknologjinë më të fundit, duke eleminuar ato probleme të frikshme të cilësisë së videos si prishja e ngjyrave, dhëmbëzimi dhe efekti ylber. Prisni një shfaqje të qetë, të ndritshme dhe të ngjashme me teatrin nga dita 1 deri në vitin 5

Me vetëm 13 me 8 inç dhe 4oz peshë, është një central i vërtetë media player i lëvizshëm – aq i vogël dhe i lehtë sa të futet lehtësisht në çantën tuaj ose në raft. Ndërsa është në vend të kartave të kujtesës dhe altoparlantët ju lejojnë të lini laptopin tuaj në shtëpi dhe të shikoni filma kudo.

Projektorë të tjerë të kësaj cilësie kanë nevojë për zëvendësime të shpeshta të llambave me çmim të lartë. Por me mbi 30 000 orë jetëgjatësi të llambës, mund të jeni i sigurt se LumiPro nuk do të ketë kurrë nevojë për një zëvendësim gjatë gjithë jetës tuaj, duke ju kursyer qindra dollarë.

Lidhni shpejt dhe me lehtësi kompjuterin tuaj, kamerën, tabletin, hard diskun, DVD player ose altoparlantët dhe jeni gati të ktheni përsëri dhe të kënaqeni. LumiHD është i mbushur me çdo lidhje që mund të të nevojitet si WiFi, HDMI, USB, AV, fole 3.5 mm, lidhje kartelash Micro SD dhe TF – je plotësisht i mbuluar.

Dorëzoni prezantime edhe më mbresëlënëse, të besueshme të powerpoint dhe mbyllni shitjet shtesë. Ai është mjaft kompakt për ta mbajtur në çantën tuaj dhe për të marrë një aeroplan, kështu që nuk do të duhet të mbështeteni kurrë te projektori i vjetër skematik i sallës së konferencave që nuk do të lidhet me pajisjen tuaj ose madje mund të vdesë mbi ju.

LumiHD mbështet çdo format filmi, muzike dhe skedari imazhi të përdorur sot (AVI, MOV, MKV dhe 25+ më shumë), kështu që ju të mund të shijoni koleksionin tuaj të filmave, fotove dhe madje prezantimeve të powerpoint pavarësisht se çfarë.

Ndryshe nga projektorët e zakonshëm me llamba tradicionale, LumiHD nuk ka nevojë për kohë të gjatë dhe të mërzitshme të ngrohjes. Thjesht ndizeni dhe është gati të shkojë me imazhe të ndritshme, perfekse në piksel, sipas kërkesës. Nuk ka nevojë të lini miqtë apo kolegët tuaj duke pritur.

Me konsum të ulët të energjisë dhe pa llambë të kota, të mbushur me merkur, për të zëvendësuar, LumiHD është shumë më mirë për tokën, kështu që ju të ndiheni mirë me blerjen tuaj.

Ju do të merrni Projektorin LumiHD Mini, Përshtatësin e Energjisë, Kablli 3.5 mm në RCA AV, Telekomanda, Manualin e Përdorimit.

71Tui40OFIL. AC SL1500 51m2SsqtWOL. AC SL1000 51D6fou7s2L. AC SL1000 51qDKViFlzL. AC SL1000 416LoFcpawL. AC SL1000

SKU: 222730975897 Category:

SHOPPING CART

close