, , , ,

Professionelle Nagel-Feile

(2 customer reviews)
LR

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

Krahasoni

700 Lekë

Professionelle Nagel-Feile

Për thonj natyralë dhe artificialë Limë për lëmim të shpejtë, dhe të kujdesshëm

Based on 2 reviews

4.5 overall
1
1
0
0
0

Add a review

 1. Helene (verified owner)

  Good quality

  Helene

 2. Lucia (verified owner)

  Super

  Lucia

SHOPPING CART

close