Pjatë Frutash Porcelan Vija Shumë Ngjyrëshe 19 Cm 1141691 -J

Krahasoni

181 Lekë

Pjatë Frutash Porcelan Vija Shumë Ngjyrëshe 19 Cm 1141691 -J

PERSHKRIMI:

Lejohet të përdoret në pjatalarëse dhe mikrovalë
Diametri: 19 cm
Materiali: Porcelani.
Ngjyra Vija të Bardha shumëngjyrësh
Materia Porcelani

SKU: 47337789 Category: Tags: ,

SHOPPING CART

close