Pjastër flokësh, ETA, 42 W, 130-210 ° C, 115-230 V, 1.8 m 810290

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

3,990 Lekë

Pjastër flokësh, ETA, 42 W, 130-210 ° C, 115-230 V, 1.8 m 810290

PERSHKRIMI:

Pjastëra flokëve ETA Fenité ka pllaka me sipërfaqe qeramike-turmalin 24 x 90 mm dhe në sajë të teknologjisë së lirimit gradual të vajit të keratinit dhe arganit e bën stilimin e flokëve të lehtë dhe veçanërisht zbavitës. Ky produkt konsumon energji 42 W, ka temperaturë të rregullueshme 130 – 210 ° C, mbyllje automatike pas 30 minutash pasiviteti, kordon elektrik rrotullues dhe kabllo të gjatë 1.8m. Shumë praktike, e pëlqyer nga të gjitha femrat.

  • Fuqia : 42 W
  • Temperatura e punës : 130-210 ° C
  • Tensioni : 115-230 V
  • Gjatësia e kabllit : 1.8 m
Pjaster flokesh 1 2 Pjaster flokesh 2 2 Pjaster flokesh 3 2

SHOPPING CART

close