Pistolete Me Uje E Vogel Ngjyre Blu Dhe Jeshile 19 Cm

Krahasoni

200 Lekë

Pistolete Me Uje E Vogel Ngjyre Blu Dhe Jeshile 19 Cm 1117854-J

PERSHKRIMI:

Pistoletë uji në ngjyrë jeshile, blu dhe portokalli.

Gjatësia x Gjerësia x Lartësia: 19x4x12 cm

*KUJDES! Jo i përshtatshëm për fëmijët nën 3 vjeç

Ngjyra: Shumëngjyrëshe

Materiali i produktit: Plastike

SHOPPING CART

close