fbpx

Pistolet gazi per saldim HGT 85377

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

4,800 Lekë

Pistolet gazi per saldim HGT 85377

PERSHKRIMI:

Pistolet gazi HGT eshte pjese perberese e sistemeve te saldimit me gaz,eshte shume praktike plotesisht e rrotullueshme,ka perberje bronzi,rregullator presioni dhe elemente sigurie.

  • Tipi : Aksesore saldimi
  • Materiali : Celik special/bronz
SKU: 97418387 Category:

SHOPPING CART

close