Piaster flokësh BRAWN ST560, 230V, 200°C, 40 sek 80210

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

8,850 Lekë

Piaster flokësh BRAWN ST560, 230V, 200°C, 40 sek 80210

PERSHKRIMI:

Nëse doni që flokët tuaj të stilohen në formën që ju dëshironi dhe ndërkohë ato mos të humbasin shkëlqimin e tyre, përdorni piastrën e flokëve BRAWN. Çdo gjë për shëndetin e flokëve tuaj! Teknologjia e jonizimit dhe pllakat qeramike nuk lejojnë djegien e flokëve tuaj.

  • Tipi : Piaster flokesh
  • Tensioni : 230V
  • Temperatura maksimale (*C) : 200˚C
Piaster flokesh BRAWN

SHOPPING CART

close