fbpx

Përparëse pune profesionale, pambuk, M.S.XL. 110120

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

2,990 Lekë

Përparëse pune profesionale, pambuk, M.S.XL. 110120

PERSHKRIMI:

Per punet e inxhinierike dhe te laboratorit, kjo veshje do te plotesoje te gjitha nevojat tuaja per kushtet e punes. Pjesa e pasme me ajrosje per rehati, perparesja ka si vecori mbyllje te parme te fshehur dhe kombinon dy xhepa te poshtem sebashku me nje xhep te vetem ne kraharor. Ruajtje ekselente ndaj bojes dhe plotesisht anti-tkurrje, kjo veshje pune moderne do e mbaje pamjen e saj te fresket pas cdo larjeje.

Kja perparse ka si vecori pjesen e pasme me ajrosje per rehati, perparesja ka si vecori mbyllje te parme te fshehur dhe kombinon dy xhepa te poshtem sebashku me nje xhep te vetem ne kraharor. Pelhura Kingsmill ofron durushmeri, rahati per ambjente pune te ndryshme.

Laje ne lavatrice ne temp mesatare, deri ne 60°, Rrobat me ngjyre laji vecante, Mos perdor zbardhues, Mos perdor makineri tharse, Temp hekurosje mesatare.

  • Materiali : Pambuk/Poliester
  • Ngjyra : Blu
SKU: 19412578 Category:

SHOPPING CART

close