Pastrues fytyre dhe hunde, Philips, 1x AA, pastrim i lehtë, rruajtje e lagësht dhe e thatë e përshtatshme për lëkurën, rruajtje pa kabëll 810149

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

3,990 Lekë

Pastrues fytyre dhe hunde, Philips, 1x AA, pastrim i lehtë, rruajtje e lagësht dhe e thatë e përshtatshme për lëkurën, rruajtje pa kabëll 810149

PERSHKRIMI:

Pastruesi fytyrës dhe hundës Philips pastrim te lehtë dhe pa dhimbje. Falë teknologjisë revolucionare ProtecTube njësia e prerjes parandalon acarimin e lëkurës. Përveç kësaj, njësia e prerjes siguron që asnjë fije floku të mos kapet në tehu që lëviz, duke shmangur kështu një ndjesi të pakëndshme të shkuljes. Mundëson rruajtje të lagësht dhe e thatë dhe punon me bateri 1xAA

  • Tipi : Pastrues fytyre dhe hunde
  • Lloji i baterisë : AA
  • Numri i baterive : 1
Pastrues fytyre dhe hunde 2 Pastrues fytyre dhe hunde 3 Pastrues fytyre dhe hunde 1

SHOPPING CART

close