fbpx

Parfum origjinal invictus victory extreme 100 ml

16,500 Lekë

Parfum origjinal invictus victory extreme 100 ml

PERSHKRIMI :

Parfumi i ri Invictus Victory extreme kap me fuqinë e tij dhe josh me freskinë e tij.

Aroma drusore e temjanit forcon përbërjen ndërsa vanilja sensuale mbështillet rreth një fasule të zjarrtë Tonka.

Një eau de parfum që në mënyrë delikate feston maskulinitetin modern.

SKU: 58489178 Category: Tag:

SHOPPING CART

close