fbpx

Parfum origjinal creed viking 100 ml

16,500 Lekë

Parfum origjinal creed viking 100 ml

PERSHKRIMI :

Nje arome e zjarrte per burra

Nje simbol i nje udhetimi dhe nje kembenguljeje te pamohueshme

Kjo arome drusore, agrumesh shenon aromen e pare kryesore per burra te markes qe nga prezantimi i kultit me te shitur Aventus ne 2010

SKU: 73868614 Category: Tag:

SHOPPING CART

close