fbpx
,

Ore Smart Kids Me Sim Card Blu Dhe Roze

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

Availability:

10 in stock

2,000 Lekë

10 in stock

Ore Smart Kids Me Sim Card Blu Dhe Roze

Ekran me ngjyra te plota dhe i sherbimit ne kohe reale per :
-Telefonata
-Mesazhe
-Foto permes kameres
-Thirje te urgjences me butonin Sos
-Mund te aktivizoni alarmin
-Mund te shikoni parashikimin  e motit
-Ka nje monitor zeri qe ju lejon te dini se cfare po ben femija juaj ne cdo kohe te dites
-Bateri me performance te larte

E krijuar posacerisht per femije, eshte e thjeshte dhe praktike. Ajo karakterizohet nga nje cilesi e qendrueshme, kapacitet i madh i baterise, konsum i ulet i energjise dhe kohe te gjate sherbimi. 3 cilesi te cilat veshtire se gjenden ne nje ore dore inteligjente per femije. 

Telefon GPS Tracker i papershkueshem nga uji. Femijet mund ta perdorin dhe kur jane duke u lare. E projektuar me nje drite LED per te bere me te lehte ecjen kur erresohet. Siguria e femijeve tuaj eshte qellimi yne paresor.

 

 

 

Categories: , Tags: , , ,

SHOPPING CART

close