Orë ne forme aeroplani, metalike, zezë, 64x16x35 cm 250546

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

4,000 Lekë

Orë ne forme aeroplani, metalike, zezë, 64x16x35 cm 250546

PERSHKRIMI:

Kjo orë muri do të punojë në mënyrë të përkryer në shtëpinë ose në zyrën tuaj. Kjo orë është ideale për të kompletuar dhe dekoruar shtëpinë apo zyrën tuaj.

 • Materiali : Metalike
 • Ngjyra : Zezë
 • Nevojitet montim : Jo
 • Gjerësia : 64 cm
 • Thellësia : 16 cm
 • Lartësia : 35 cm
Ore metalike zeze 64x16x35 cm 250546 1 Ore metalike zeze 64x16x35 cm 250546 2
Kategori: Etiketa: , ,

SHOPPING CART

close