-18%
,

Nesti Dante Parfume Nr7 100ml per Femra

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

 

 

5,300 Lekë 6,500 Lekë

Nesti Dante Parfume Nr7 100ml per Femra

Përshkrimi:
Nesti Dante N ° 2 Aqua de Marine Essence de Parfum

Akordet e buta dhe të rrumbullakëta të kripës së detit për një ode ndaj ujit, një simbol i jetës, pastërtisë dhe rilindjes.

Parfume Nesti Dante Parfume Nesti Dante 2 Parfume Nesti Dante1 Nesti Dante

SHOPPING CART

close