Ndricues Me Panel Diellor Dhe Sensor Levizje 79Led

3,990 Lekë

Ndricues Me Panel Diellor Dhe Sensor Levizje 79Led-BALK

PERSHKRIMI:

Ndriçues me Panel Diellor dhe Sensor Levizje.

Punon me ane te rrezeve diellore si dhe me ane te karikimit me rryme elektrike.

Ka 79 llampa led.

Opsione te ndryshme rreth ndriçimit.

Rezistente ndaj shiut.

Te pershtatshme per shtepi privat, magazina, etj.

 

SKU: 32477894 Category: Tags: ,

SHOPPING CART

close