Ndriçues me Kripë Himalaje 830000

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

3,800 Lekë

Ndriçues me Kripë Himalaje 830000

PERSHKRIMI:

Llamba e kristalit të kripës natyrore të gdhendur në dorë, me bazë plastike minimaliste, me kripe himalaje, krijon një shkëlqim të ngrohtë qelibari. 6 “, 3-5 lbs. * Kur ndizet, kristali i kripës është si një Qymyr i ndezur nga një zjarr. I ngrohtë dhe relaksues. * Drita e saj e butë portokalli është antidoti ndaj dritës së bardhë të ftohtë që na rrethon. Ato përshtaten në mënyrë të përsosur në çdo dhomë, ose në tryezën tuaj të punës. Llambë natyrore për jetën natyrale Pjesët e kripës jane te punuara me dore në malet Himalaje. Kripa kristalore është rozë, natyrale dhe e pastër.

  • Materiali : Kripe himalaje
  • Përmasat : 15.24 cm
Ndricues me Kripe Himalaje 830000
Kategori: Etiketa: , , ,

SHOPPING CART

close