fbpx

Moquette e tessuti 5kg

(1 customer review)

2,100 Lekë

Moquette e tessuti 5kg

Detergjent për pastrimin e qilimave, tekstileve dhe pëlhurave, përmes përdorimit të makinave . Pastron tërësisht duke eliminuar papastërtitë kokëforta duke respektuar fibrat dhe pëlhurat. Përdorimi: Ne te gjitha tapetet , qilimat,te brendshmet e makinave dhe sipërfaqeve të tekstilit Dozimi: 1-2 tapa per 5 litra ujë. Shpëlarje e nevojshme

Based on 1 review

5.0 overall
1
0
0
0
0

Add a review

  1. Fanesa (verified owner)

    Good quality

    Fanesa

SHOPPING CART

close