Mono patine me dy rrota 65487

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

Availability:

S’ka stok

2,490 Lekë

S’ka stok

Mono patine me dy rrota 65487

PERSHKRIMI:

Kjo mono patino me 2 rrota e palosshme është një zgjedhje e shkelqyer për fëmijët tuaj aktive. Mono patino ka një mekanizm me mbyllje me celës duke e bërë të lehtë për ta palosur. Ajo është gjithashtu jashtëzakonisht e qëndrueshme dhe me vlera të shkëlqyera. Është e lehtë për tu balancuar dhe manovruar.

  • Materiali : Metal
Mono patino

SHOPPING CART

close